zut anj

V úterý 21. 11. se 3 žáci třídy 3.D AZT zúčastnili již třetího ročníku soutěže odborné angličtiny Can you speak business English? Místo: Obchodní akademie v Přerově. Eliška Poláchová, Natálie Bílková a Jakub Krutta porovnávali své jazykové znalosti spolu se svými vrstevníky z jiných středních odborných škol z Olomouckého, Moravskoslezského kraje a ze Slovenska. Naše škola se soutěže zúčastnila poprvé a zároveň jako jediní jsme zastupovali zdravotnické školy. Tudíž jsme byli poněkud v nevýhodě. Věřím ale, že pro žáky to byla příjemná zkušenost a zároveň motivace k dalšímu studiu. Za krásné výsledky se však vůbec nemusíme stydět. Na prvním místě se nakonec umístilo Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Frenštát pod Radhoštěm.