lyze

V termínu od 11.2. do 16.2. 2018 proběhl v Karlově pod Pradědem lyžařský a snowboardový kurz tříd 1.A a 1.C ZA. Kurzu se zúčastnilo celkem 30 žáků. Náplní kurzu byla výuka lyžařských a snowboardových dovedností a turistika. Večer se žáci vzdělávali v rámci odborných přednášek, z nichž za zmínku stojí přednáška člena Horské služby pana Jiřího Hejtmánka, který žákům přiblížil slasti a strasti hor a prezentaci doplnil autentickými fotografiemi i vlastními zážitky.
Nálada na kurzu? Výborná
Sněhové podmínky? Vynikající
Výuka? Kdo neuměl lyžovat či snowboardovat, nyní s jistotou sjíždí svahy. Ester my z nás měla radost.
Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu kurzu. Byli to žáci výše zmíněných tříd a instruktoři Mgr. Lucie Přikrylová, Mgr. Aleš Novák a Vojtěch Novotný.
Budeme se těšit na další zimní radovánky v příštím roce.
Mgr. Alena Pavelková
vedoucí kurzu