VOLEJ

Dne 26. 3. 2018 se konal školní volejbalový turnaj o pohár Jana Ámose Komenského. Tradičně se ho zúčastnily jednotlivé třídy naší školy. Celkem bylo postaveno 13 týmů, které byly rozděleny na skupiny A, B a C.
Naše třída 4.A ZA měla svůj den. Při výběru jednotlivých hráčů z naší třídy padla dobrá volba a jejich nemalá zkušenost s volejbalem se vyplatila. Podařilo se nám vyhrát základní skupinu a zajistit si tak postup do boje o vítězný pohár. Probojovat se do úplného finále však nebylo úplně lehké. Jako největší soupeř se ukázala 2. D LA, se kterou jsme ve finále ztratili jeden set. Obrovský dík má náš třídní fanklub, který nám přišel fandit a povzbudit nás. Na všechny to mělo doslova elektrizující účinek. Za velkého povzbuzování a skandování se nám nakonec podařilo zmíněný pohár vyhrát. Své čestné místo našel v kabinetu třídní učitelky a je jen škoda, že příští rok vítězství již neobhájíme.
Za vítěznou 4. A ZA Michaela Šterclová
Výsledky turnaje: 1. místo 4. A ZA
2. místo 3. B ZA
3. místo 2. D LA
4. místo 4. B ZA
5. místo 3. D AZT
6. místo 1. B ZA
Všem hráčům děkujeme za krásný sportovní zážitek a předvedené výkony, za které byli odměněni cenami za finančního přispění Nadačního fondu. Nesmíme též zapomenout poděkovat rozhodčím, tedy zástupcům VOŠ oboru zdravotnický záchranář.
Těšíme se na další ročník.
Za PT TEV A. Svozilová a M. Hessová Polívková

Go to top