regio

Dne 4. dubna 2018 se čtyři žáci naší školy zúčastnili regionálního kola matematické soutěže středních zdravotnických škol, které tentokrát pořádala Střední zdravotnická škola v Opavě. V mladší kategorii nás reprezentovali dva žáci prvního ročníku Šárka Jahnová (1.D AZT) a Dominik Navrátil (1.B ZA), za starší kategorii se zúčastnili Helena Trojková (4.D LA) a Lukáš Pospíšil (3.B ZA). Po absolvování soutěže si zúčastnění mohli prohlédnout centrum Opavy a pokochat se krásnými výhledy na město z radniční věže Hlásky. Následné vyhlášení výsledků nás velmi potěšilo – Šárka Jahnová se umístila na 3. místě ve své kategorii a odvezla si diplom a pěknou cenu. Dominik Navrátil skončil v těsném závěsu na 4. místě. Helena Trojková a Lukáš Pospíšil se shodně umístili na krásném 6. místě. Všem blahopřejeme!
Za předmětový tým matematiky Marta Sokolářová.