MC Praktikum

Studentka 2. ročníku oboru všeobecná sestra dále pokračuje v tradici výjezdů studentů na odbornou praxi do zahraničí, kterou naše škola započala podpisem smlouvy o spolupráci s podnikatelskou skupinou Pro Seniore. Martina absolvovala během měsíců března a dubna třítýdenní praxi v Rezidenci Ambiente v Berlíně již podruhé a vrátila se opět s dobrou náladou a chutí toto absolvovat znovu.
Mgr. Alena Pavelková

„I má druhá praxe v Berlíně se opět opravdu vydařila a jsem velmi vděčná, že jsem si to mohla znovu zopakovat. Myslím si, že tyto výjezdy do zahraničí jsou příjemným zpestřením naší praxe a cenná zkušenost do života. Berlín je nádherné město plné zajímavých a hlavně rozmanitých turistických cílů, které jsem měla možnost navštívit během mého pobytu. Kolektiv zdravotnických pracovníků byl pro mě velkou oporou jak po jazykové, tak po odborné stránce.“

Martina Čalkovská (2BDVS)