pelhrimov1

Michal Mádr, Nikola Vincibrová a Barbora Korhoňová se ve dnech 15. a 16. listopadu 2018 účastnili konference Pelhřimovský podvečer. Konference se konala pod záštitou kraje Vysočina a města Pelhřimov. Konference s účastí asi 200 profesionálních záchranářů a studentů oboru zdravotnický záchranář zahrnovala kromě odborných přednášek také soutěž záchranářských skupin ve dvou kategoriích – profesionál a student. V soutěži, která nesla název „Pelhřimovský grál“, získali ve studentské kategorii výše jmenovaní studenti, v konkurenci dalších VOŠ i vysokých škol, první místo. Druhé místo obsadila FZV Západočeské Univerzity a 3. místo studenti LF Masarykovy Univerzity Brno.
1.Místo „Pelhřimovský grál“ (z leva Barbora Korhoňová, Michal Mádr, Nikola Vincibrová)

Mgr. Růžena Vitásková, Ph.D.
vedoucí studijní skupiny