stena

V adventním čase v rámci oslav 70. výročí vzniku zdravotnického školství v Olomouci se uskutečnil sportovní den školy. Tentokrát byly využity prostory Aplikačního centra BALUO při Fakultě tělesné kultury UP, které pro naše žáky poskytly vynikající podmínky, dále Klubu Koruna a velké tělocvičny školy. Žáci a žákyně si mohly vyzkoušet cvičení na trampolínkách (Koruna), dance aerobik (velká tělocvična školy), lezeckou stěnu, velkou trampolínu, cvičení na BOSU, Tabatu, TRX, Pilates, moderní posilovnu, dále si někteří zahráli turnaj v badmintonu nebo florbalu (velká tělocvična školy), někteří využili 25m bazén s vířivkou. U všech aktivit byli zkušení a milí lektoři nebo vyučující tělesné výchovy, kteří lekce vedli na vysoké úrovni. Celá akce byla žáky a žákyněmi velmi pozitivně hodnocena a už se těší na další podobnou sportovní akci.
Za PT TEV Alena Svozilová a Milena Hessová Polívková