besidka1

Studenti 1. ročníku VOŠ oboru diplomovaný zdravotnický záchranář a studentky 1. ročníku VOŠ oboru diplomovaná dětská sestra si společně připravili vánoční besídku pro žáky a studenty naší školy.   Zazněly tradiční české a anglické koledy a známé vánoční písně, a to za hudebního doprovodu několika nástrojů. Předvánoční atmosféra  byla jedinečná, zpívala celá kaple. Tak opět příští rok!

Mgr. Alena Václavíková

Vánoční besídka ve školní kapli

Studenti 1. ročníku VOŠ oboru diplomovaný zdravotnický záchranář a studentky 1. ročníku VOŠ oboru diplomovaná dětská sestra si společně připravili vánoční besídku pro žáky a sudenty naší školy.   Zazněly tradiční české a anglické koledy a známé vánoční písně, a to za hudebního doprovodu několika nástrojů. Předvánoční atmosféra  byla jedinečná, zpívala celá kaple. Tak opět příští rok!

Mgr. Alena Václavíková