anj ol

V minulých dnech se na naší škole konala Olympiáda z anglického jazyka pro žáky 1. a 2. ročníků naší školy. Písemné části se zúčastnilo 35 soutěžících, z nichž bylo vybráno 8 nejlepších, kteří postoupili do ústní části soutěže. Žáci podali velmi pěkné a vyrovnané výkony při vyprávění na vylosované téma a při popisu obrázků.
Na 1. místě se umístil Marek Mikeš z 1. CNA, 2. místo obsadila Michaela Matyášová z 1. DLA a 3. místo vybojovali Marek Tománek z 2. BZA společně s Kristýnou Vlašicovou z 1. AZA.
Všem zúčastněným děkujeme za jejich zájem a snahu a vítězům blahopřejeme! Markovi přejeme úspěšnou reprezentaci naší školy v krajském kole Olympiády z anglického jazyka v Šumperku.
Naše poděkování patří také Nadačnímu fondu za poskytnutí finančního daru pro nákup cen pro vítězné žáky.
Mgr. Vratislava Mikulíková
Mgr. Zuzana Bučilová