DVS4

Ředitel Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Olomouc vyhlašuje výsledky 4. kola přijímacího  řízení na VOŠz pro obor DVS

Výsledková listina

dfa3

Ředitel Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Olomouc vyhlašuje výsledky 3. kola přijímacího  řízení na VOŠz pro obor DFA

Výsledková listina

pp 04 10

Dne 26. září 2019 navštívili žáci ze 2. A ze Základní školy Heyrovského Zdravotnickou školu v Olomouci. Žákyně 4.B ZA společně s paní magistrou Pospíšilovou si pro druháčky připravily stanoviště první pomoci. Žáčci se učili resuscitovat člověka při selhání životních funkcí, zavolat záchrannou službu, ošetřit krvácení z nosu a popálení ruky. Děti si poslechly srdce a se žákyněmi NA si řekly, jaké jídlo by nemělo chybět v jejich jídelníčku.
Děti byly velice šikovné a byly odměněny diplomem a lízátkem.

Veronika Somrová

budova 2019 okna

Ředitel Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Emanuela Pöttinga a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Olomouc vyhlašuje 4. kolo přijímacího řízení na obor vzdělání:
53-41-N/1. diplomovaná všeobecná sestra

Bližší informace naleznete v záložce VOŠz, sekci Přijímací řízení VOŠz.

usmev3

Ředitel Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Olomouc vyhlašuje výsledky 3. kola přijímacího  řízení na VOŠz pro obor DVS

Výsledková listina - DVS 3. kolo

DFA2

Ředitel Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Emanuela Pöttinga a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Olomouc vyhlašuje 3. kolo přijímacího řízení na obor vzdělání:
53–43–N/1 diplomovaný farmaceutický asistent

Bližší informace naleznete v záložce VOŠz, sekci Přijímací řízení VOŠz.

budova dalsi

Ředitel Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Olomouc vyhlašuje výsledky 2. kola přijímacího  řízení na VOŠz pro obor DZT

Výsledková listina DZT

dvs prijimacky

53-41-N/1. diplomovaná všeobecná sestra

Bližší informace naleznete v záložce VOŠz, sekci Přijímací řízení VOŠz.

budova

Ředitel Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Olomouc vyhlašuje výsledky 2. kola přijímacího  řízení na VOŠz pro obory DVS, DFA:

Výsledková listina DVS

Výsledková listina DFA