BaluoObrazek1

Dne 4.12.2018 (úterý) se uskuteční sportovní den školy. Žáci a žákyně střední školy si vybrali z nabídky sportovních aktivit, které povedou zkušení lektoři. Tento rok naše škola využije prostory Aplikačního diagnostického centra BALUO, klub Koruna a velkou tělocvičnu školy. BALUO se nachází v areálu Fakulty tělesné kultury UP v Neředíně. BALUO se nachází asi 5 minut od konečné zastávky tramvaje číslo 2 a 7 (Neředín Krematorium) a od zastávky autobusu číslo 26. Další informace k místu konání najdete na http://ftk.upol.cz/o-fakulte/zakladni-informace/#c1099. Žáci a žákyně mají na výběr z těchto aktivit: badminton, florbal, pilates, plavání, trampolína, lezecká stěna, Tabata, Bosu, posilovna, TRX, aerobik, trampolínky. Aerobik a florbal se uskuteční ve velké tělocvičně školy. Trampolínky budou v klubu Koruna, Pekařská ulice 1. Časový rozpis jednotlivých aktivit bude vyvěšen na nástěnce u sborovny a u kabinetu tělesné výchovy. Věříme v úspěšný průběh celé akce, na které si naši žáci a žákyně užijí nejen plno pohybu,ale i zábavy.
Se sportovním pozdravem Alena Svozilová a Milena Hessová Polívková

Go to top