studuj zdravku

kovidsoubor

S účinností ode dne 18. září 2020 do odvolání se nařizuje povinné nošení ochranných prostředků dýchacích cest jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, roušek (povinná ochrana dýchacích cest) ve vnitřních společných prostorách školy včetně učeben. Ochrana dýchacích cest u žáků, studentů a pedagogických pracovníků není vyžadována pro vzdělávací aktivity, jejichž charakter neumožňuje nošení ochranného prostředku (např. tělesná výchova, zpěv, hra na dechové nástroje).

Bližší informace pro školy a školská zařízení naleznete zde.
Žádám žáky, studenty, zaměstnance a strávníky o dodržování tohoto opatření (při znehodnocení roušky v průběhu pobytu ve škole je umožněno žákům/studentům si roušku zakoupit na vrátnici školy – cena 5 Kč).
Děkuji.
Mgr. Pavel Skula