studuj zdravku

IKAP

IKAP lobo barva

English for teenagers

Teen-AJ -I

English for teenagers

Komu je kurz určen?
Žákům II. stupně základních škol a žákům středních škol.

Tento kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit něco víc, než je v běžných hodinách ve škole možné. Nabízíme výuku podle nejmodernějších učebnic a metod. Budete mít šanci daleko rychleji prohloubit své jazykové dovednosti, výuka bude probíhat jen v malé skupině posluchačů. Každý z vás dostane příležitost zdokonalovat se vlastním tempem, dle vlastních možností, za pomoci individuálního přístupu učitele. Součástí kurzu může být i příprava na cambridgeskou mezinárodní zkoušku KET (úroveň A2), popřípadě i PET (úroveň B1), složení zkoušky však není podmínkou. Pro 4. ročník středních škol nabízíme intenzivní přípravu k maturitní zkoušce.

 

Angličtina pro teenagery I 

 

Kurz pro žáky základní školy, které angličtina baví, a chtějí se naučit víc, než mohou stihnout ve škole. Žáci v našich hodinách dostanou daleko větší příležitost a prostor mluvit, než je v běžném vyučování možné. Součástí kurzu je i příprava na cambridgeskou mezinárodní zkoušku KET úroveň A2 dle CEF, složení zkoušky však není podmínkou. Kurz je určen především žákům 6. a 7. tříd ZŠ. Výuka je podložena učebnicí, která není běžná na olomouckých základních školách ani víceletých gymnáziích. Učebnici není třeba si pořizovat, bude žákům zapůjčena.

AT1

 

Teen-AJ - II

Angličtina pro teenagery II 

oh2

Kurz pro žáky základní školy navštěvující 8. nebo 9. třídu. Naše hodiny jsou určeny všem, kteří si chtějí rozšiřovat své znalosti angličtiny a chtějí dostat příležitost mluvit anglicky co nejčastěji. Součásti kurzu je i příprava na zkoušku PET úroveň B1 dle CEF (složení zkoušky není podmínkou). Výuka je podložena učebnicí, která není běžná na olomouckých základních školách ani víceletých gymnáziích. Učebnici není třeba si pořizovat, bude žákům zapůjčena.

AT2

 

Teen-AJ - III

Angličtina pro teenagery III 

Kurz je určen všem žákům vyšších tříd základní školy nebo studentům nižších ročníků střední školy. Angličtinu učíme v malé skupině posluchačů což znamená, že každý student dostane ideální příležitost pro svůj jazykový rozvoj. Učebnice použita v našem kurzu se jmenuje English Plus 3 a není běžnou součástí výuky na olomouckých školách. Bohatostí slovní zásoby a gramatiky přesahuje standardní rámec výuky v běžné třídě. Témata učebnice přesně odpovídají zájmům dnešních teenagerů! Součástí kurzu je i příprava na mezinárodní zkoušku z angličtiny známou jako PET (Cambridge English Preliminary – úroveň B1 dle CEF)

AT3

Přijďte mezi nás!

Teen-AJ - IV

Angličtina pro teenagery IV

Kurz je určen všem žákům středních škol (doporučujeme 2.-3.ročník). Angličtinu učíme v malé skupině posluchačů což znamená, že každý student dostane ideální příležitost pro svůj jazykový rozvoj. Učebnice používané v našem kurzu nejsou běžnou součástí výuky na olomouckých školách. Bohatostí slovní zásoby a gramatiky přesahuje standardní rámec výuky v běžné třídě. Témata učebnice přesně odpovídají zájmům dnešních teenagerů! 

 

Maturita-AJ

Příprava k maturitě - anglický jazyk

Obsahová náplň kurzu:

Intenzivní příprava k písemné a ústní části maturitní zkoušky, dále pak k didaktickému testu (poslechová část, práce s textem, jazykové kompetence). Absolvování modelových testů, nácvik strategie především k ústnímu projevu, rozšíření slovní zásoby, zdokonalování dílčích jazykových kompetencí.

 

Teen-NJ -I

Němčina, španělština a italština pro teenagery 

Kurz je určen žákům 6., 7. 8. a 9. tříd základních škol (věková skupina 12 - 15 let), kteří by si rádi rozšířili znalosti cizích jazyků o nejrozšířenější jazyky v Evropě. Kurz je určen úplným začátečníkům, není třeba mít žádné vstupní znalosti.  

 

 

 

Go to top